Simona Muradova — Kosmetoloq həkim

Simona Muradova

Kosmetoloq həkim · Paramed, Bakı

Qəbul dilləri: rus, Azərbaycan Həkimin Instagram-ı ↗

Həkim haqqında

Həkim-kosmetoloq, lazer epilyasiya və anti-age prosedurları üzrə ixtisaslaşmış mütəxəssisdir. 2019-cu ildə Yaroslavl Tibb Universitetini bitirmişdir. Lazer epilyasiya, dərinin cavanlaşdırılması və bərpaedici estetik prosedurlar sahəsində praktik təcrübəyə malikdir. Fəaliyyətində müasir lazer texnologiyalarından, təhlükəsiz protokollardan və pasiyentin fərdi ehtiyaclarına uyğun yanaşmadan istifadə edir. Əsas məqsədi təbii görünüşü qorumaqla uzunmüddətli, təhlükəsiz və effektiv nəticələr əldə etməkdir. 2024-cü ildə Alma Lasers tərəfindən lazer texnologiyaları üzrə sertifikat almışdır.

Həkimə yazılın: Simona Muradova →

Fəaliyyət istiqamətləri

Təhsil və sertifikatlar

  1. 2019 Yaroslavl Tibb Universiteti
  2. 2024 Alma Lasers sertifikatı

Həkimə yazılın: Simona Muradova

Əlaqə məlumatlarınızı qoyun — administrator uyğun qəbul vaxtını seçəcək.

və ya
WhatsApp-a yazın

Tez-tez verilən suallar

Simona Muradova qəbuluna necə yazılmaq olar?
Bu səhifədəki formanı doldurun, WhatsApp +994 50 241 33 03 ilə yazın və ya +994 12 310 03 33 nömrəsinə zəng edin. Paramed, Bakı, Feyzulla Qasımzadə küç. 47.
Simona Muradova hansı prosedurları aparır?
Əsas istiqamətlər: Soprano lazer epilyasiya, Qadın epilyasiyası, Kişi epilyasiyası, Lazer cavanlaşdırma, Accent Prime — üz və bədən, Botoks, Fillerlər, Biorevitalizasiya, Polinukleotidlər (PDRN), Ekzosomlar.
Qəbul hansı dillərdə aparılır?
Qəbul dilləri: rus, Azərbaycan.

Paramed-in digər həkimləri

Paramed-in sertifikatlı mütəxəssisləri

Bütün həkimlər →
AI-dan soruş
AI dərhal cavablayır · 24/7