Rəna Nəsibova — Kosmetoloq həkim

Rəna Nəsibova

Kosmetoloq həkim · Paramed, Bakı

25+ il təcrübə Qəbul dilləri: rus, Azərbaycan

Həkim haqqında

Həkim-kosmetoloq, lazer epilyasiya və anti-age prosedurları üzrə ixtisaslaşmışdır. 1999-cu ildə Azərbaycan Tibb Universitetini bitirmişdir. Lazer epilyasiya, dəri cavanlaşdırma və bərpaedici prosedurlar sahəsində geniş təcrübəyə malikdir. Müasir texnologiyalar və təhlükəsiz metodlar əsasında fərdi yanaşma tətbiq edərək uzunmüddətli və təbii nəticələrin əldə olunmasına yönəlir. 2022-ci ildə Alma Lasers tərəfindən lazer texnologiyaları üzrə sertifikat almışdır.

Həkimə yazılın: Rəna Nəsibova →

Fəaliyyət istiqamətləri

Təhsil və sertifikatlar

  1. 1999 Azərbaycan Tibb Universiteti
  2. 2022 Alma Lasers sertifikatı

Həkimə yazılın: Rəna Nəsibova

Əlaqə məlumatlarınızı qoyun — administrator uyğun qəbul vaxtını seçəcək.

və ya
WhatsApp-a yazın

Tez-tez verilən suallar

Rəna Nəsibova qəbuluna necə yazılmaq olar?
Bu səhifədəki formanı doldurun, WhatsApp +994 50 241 33 03 ilə yazın və ya +994 12 310 03 33 nömrəsinə zəng edin. Paramed, Bakı, Feyzulla Qasımzadə küç. 47.
Rəna Nəsibova hansı prosedurları aparır?
Əsas istiqamətlər: Soprano lazer epilyasiya, Qadın epilyasiyası, Kişi epilyasiyası, Lazer cavanlaşdırma.
Qəbul hansı dillərdə aparılır?
Qəbul dilləri: rus, Azərbaycan.

Paramed-in digər həkimləri

Paramed-in sertifikatlı mütəxəssisləri

Bütün həkimlər →
AI-dan soruş
AI dərhal cavablayır · 24/7